Stadskanaal: 105.3FM | Veendam: 106.9FM | TV Kanaal 1458 KPN |TV kanaal 42 Ziggo | TV kanaal 25 SKV

Nieuwjaarsreceptie gemeente Stadskanaal vol vertrouwen

nieuwjaarsreceptieDe nieuwjaarsbijeenkomst van de gemeente Stadskanaal werd gisteravond gehouden in theater Geert Teis. Burgemeester Baukje Galama liet in haar nieuwjaarsboodschap doorschemeren 2013 met vertrouwen tegemoet te zien maar dat het jaar ook sober zal verlopen. Logisch en voorspelbaar, want de crisis is ook in onze gemeente te voelen. Galama had dit jaar niet echt een Nieuwjaarsrede maar ventileerde haar visie via een twee gesprek met RTVNoord presentator Marcel Nieuwenweg. Het jaar 2013 staat in het teken van bezuinigingen en minder overheidssteun. Bovendien moet er nog eens ruim 2 miljoen extra bezuinigd worden boven op de reeds geplande bezuinigingen. Gelukkig liggen er ook mooie dingen in het verschiet.

De gemeente denk hierbij aan het Refaja ziekenhuis dat gaat samenwerken met de ziekenhuizen in Emmen en Hoogeveen en de deze maand te openen multifunctionele accommodatie in Stadskanaal Noord. Ook de verwachtingen voor een treinverbinding zijn een stuk dichterbij gekomen. De viering van de 250 e verjaardag van het Stadskanaal in 2015 zijn leuke vooruitzichten. De vaarwegen zullen al in dit jaar een belangrijke aansluiting krijgen op het nieuwe kanaal Ter Apel – Erica waarvan 20 km vaarweg door het Veenpark. Hiermee zal het Stadskanaal aangesloten worden op de Hoogeveense Vaart. Een enorme boost dus voor de recreatievaart door onze gemeente. De receptie verliep verder in een ontspannen sfeer waarbij de muziek in handen was van Bert Hadders, begeleid door  Wyno Bruinsma en Johan Viswat.

Nieuwjaarsbericht: Gemeente Stadskanaal

Geplaatst door

Vrijwilliger/redactie/advisor bij RTV1

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.