MUSSELKANAAL – De drie turnsters die namens MSK meededen aan wedstrijden in Tweede Exloërmond hebben prima gepresteerd. Jolein Hemmen veroverde het goud. Debutantes Desiree Jonker en Nomi Lanting werden respectievelijk zesde en dertiende.
Jolein Hemmen begon sterk aan de wedstrijd met een mooie brugoefening. Haar score (12,800) was de hoogste van iedereen. Door op de balk en vloer ook strak te turnen was het podium in zicht. Jolein sloot haar zegetocht af met een mooi resultaat op sprong, waarmee ze de gouden plak binnen sleepte.
Desiree Jonker turnde een stabiele oefening op de balk. Haar score (11,567) was het tweede cijfer op dit onderdeel. De rest van de toestellen gingen ook prima, wat resulteerde in een plaats bij de beste zes. Nomi Lanting deed een uitstekende oefening op de brug. Daarmee legde ze de basis voor een dertiende plaats in de wedstrijd.
Op vijf april komen de meiden weer in actie op de Provinciale Kampioenschappen van Groningen.










Nieuw bestuur mag SETA weer laten (her)leven: ‘Samen de club in de benen houden’
Caravan gaat in vlammen op in Musselkanaal
Tientallen meters kerstverlichting op de sluis in Musselkanaal gestolen
Maestro in Musselkanaal: Regina Schut wint gouden baton
Uniek concert in Musselkanaal: ‘Speciaal voor ons herschreven’
Drie generaties, één vereniging: ‘We zijn allemaal lid van MSK’
Musselkanaal krijgt nieuw azc, locatie Stadskanaal van de baan
Fietser gewond bij aanrijding op de Kruisstraat in Musselkanaal