Sellingen – De politie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag een 20-jarige inwoner van Veenhuizen en een 19-jarige inwoner van Stadskanaal aangehouden op verdenking van diefstal. Het duo had een autoband gestolen.
Een getuige zag op het terrein van een autobedrijf aan de Weenderstraat twee mannen lopen met autobanden. Gezien het nachtelijke tijdstip reden om de politie te waarschuwen. Het duo werd aangesproken door agenten.
Volgens de twee hadden ze een lekke band en wilden ze een autoband verwisselen. De eigenaar van het garagebedrijf kwam ook ter plaatse. Hij kwam al snel tot de ontdekking dat van één van zijn auto’s een band miste. Hierop werd het duo aangehouden. De eigenaar van het bedrijf deed aangifte. Beide verdachten werden overgebracht naar het cellencomplex in Groningen en daar voor nader onderzoek ingesloten.














Na de oorlog konden de Poolse bevrijders niet terug naar huis: ‘Dat heeft veel pijn gedaan’
Snackbar Charlie keert na brand terug in een snackkar: ‘Op de eerste dag al gelijk druk’
Inwoners bezorgd over intimidatie en overlast in Julianapark: ‘Moet meer verlichting komen’
Stadskanaal in beeld voor landelijke Sinterklaasintocht 2027: ‘Is toch fantastisch’
Vliegveld Vledderveen vanwege de NAVO-top gesloten én beveiligd: ‘Voorkomen beter dan genezen’
Bridgeclub Stadskanaal viert 75-jarig jubileum: ‘Een investering in je oude dag’
Speaker Harm Noor wordt bij afscheid ‘wat nat achter de bril’
Opruimactie in Maarsstee: ‘Dit doet de saamhorigheid goed’