NIEUW- BUINEN – heeft er twee nieuwe straatnamen bij. In het kader van nieuwbouwproject Nije Daip is een wedstrijd uitgeschreven onder inwoners. Het echtpaar Wessels won met de naam Ranonkel, en mevrouw Webb met Akelei. De winnaars werden op 19 mei in het zonnetje gezet door wethouder Freek Buijtelaar.
Woningcorporatie Lefier en de gemeente Borger-Odoorn werken onder de naam Nije Daip aan nieuwbouw in Nieuw-Buinen. Dat gaat onder meer gepaard met het graven van een kanaal, en een adreswijzigingen voor meer dan zestig woningen. Tijdens een informatieavond is bewoners gevraagd om namen te bedenken voor twee nieuwe straten in de wijk. Die moesten passen bij de omliggende straatnamen. De winnende namen Akelei en Ranonkel, beide plantsoorten, zijn inmiddels vastgesteld door het college van burgemeester en wethouders van Borger-Odoorn. De straatnamen worden in januari officieel in gebruik genomen.
Op de foto van links naar rechts: de heer en mevrouw Wessels, wethouder Buijtelaar en mevrouw Webb (foto: gemeente Borger-Odoorn/Jan Almoes)











Kantoor Lefier in Stadskanaal donderdag 16 maart gesloten na 14:00
Nieuwe opvangplekken voor Oekraïners in kerk en zorgboerderij Nieuw-Buinen
Manon uit Tweede Exloermond spotte wolf in Eerste Exloërmond
Buunermondse verzetsheld betrokken bij grootste overval allertijden: ‘Douwe was voor de duvel niet bang’
Brand bij zonnepark Nieuw-Buinen
Stemlokalen in regio open: ‘Dit zijn de belangrijkste verkiezingen’
Bekende Poolse Trucking Girl rijdt hulpgoederen van Nieuw-Buinen naar de grens met Oekraïne