VEENDAM – Het centrum van Veendam wordt van 20 t/m 22 mei omgetoverd tot een échte Stadscamping. Vele oldtimer caravans strijken dan vanaf 15.00 uur neer op het Raadhuisplein.
De campinggasten worden beide dagen in de watten gelegd. Om te zorgen dat de gasten zorgeloos kunnen slapen en voldoende nachtrust krijgen, is er beveiliging. Voor ontbijt wordt ook gezorgd. Dit alles met een glimlach!
Meedoen?
Wilt u ook op de stadscamping staan met uw oldtimer caravan of camper meldt u zich dan aan bij Klaas Maring via Klaasmaring@gmail.com. Voor meer informatie kijkt u op www.oldtimercaravanclub.nl/.
Locatie: Raadhuisplein 5, 9641 AW Veendam.
Oldtimerrally Veendam – Leer 21 mei
De oldtimerrally Veendam-Leer-Veendam is een jaarlijks terugkerend evenement, met honderd deelnemende oldtimers. De route gaat door de provincie Groningen. De start is in het centrum van Veendam. Van daar gaan ze richting Leer in Duitsland. In Leer krijgen de deelnemers een lunch om daarna weer richting Veendam te gaan.
Meer informatie: www.noprally.nl.
Locatie: Museumplein 5 9641 AD Veendam.













Na de oorlog konden de Poolse bevrijders niet terug naar huis: ‘Dat heeft veel pijn gedaan’
Veenkoloniaal Museum haalt bijzondere schilderijen uit de vergetelheid: ‘Dit kan op heel weinig plekken’
Jonge voetballers laten hun talenten zien in Veendam
Parkstadhal Veendam heropend na verbouwing
Historische scheepsportretten naar Veenkoloniaal Museum
Brand in woning Veendam
Ouders Kean blikken terug op indrukwekkende crowdfundingactie: ‘Het is heel onwerkelijk’
Stichting Summerfun viert 25-jarig jubileum met nieuwe initiatieven voor kinderen