Stadskanaal: 105.3FM | Veendam: 106.9FM | TV Kanaal 1458 KPN |TV kanaal 42 Ziggo | TV kanaal 25 SKV

Prikkeldraad op mountainbikeroute Borgerswold

Foto: Facebook/ Peter Panneman

VEENDAM – Op diverse plekken in recreatiegebied Borgerswold bleek prikkeldraad over atb-routes gespannen. Levensgevaarlijk, wielervereniging Stormvogels Veendam heeft daarom aangifte bij de politie gedaan. Het stuk prikkeldraad dat over de atb-route in het Veendammer recreatiepark Borgerswold was gespannen, zorgt inmiddels ook voor heftige reacties op Facebook.

Goed uitkijken

Medewerkers van de gemeente hebben het prikkeldraad inmiddels verwijderd. “Toch blijft het zaak de ogen goed open te houden’’, zegt bestuurder Niels Holthof van Stormvogels via RTV Noord. “We roepen onze leden, en vooral ook onze jeugdleden, op om goed uit te kijken. Dit is natuurlijk bizar, absurd. Gelukkig is er niemand tegenaan gereden. Je moet er niet aan denken wat er gebeurt als er iemand met volle snelheid tegenaan rijdt.’’

Borgerswold komt de laatste tijd vaak in het nieuws. Jongeren zouden zorgen voor overlast en ook worden de verkeersregels regelmatig overtreden door hardrijden.

Geplaatst door

Vrijwilliger/redactie/advisor bij RTV1

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

*

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.