CORONAVIRUS – Minister Bruins van volksgezondheid heeft donderdagmiddag bekend gemaakt dat alle evenementen met meer dan 100 mensen per direct afgelast zijn. Dit heeft natuurlijk ook invloed op onze regio. Onder andere de Renneflat Expositie van het laatste weekend van maart zal sowieso op de geplande datum niet doorgaan.
Scholen blijven open
Minister-President Mark Rutte voegde er in de persconferentie aan toe dat de scholen in Nederland geopend zullen blijven. Hij ziet nog geen reden om deze maatregel door te voeren. Wel adviseert hij het bezoek aan ouderen te beperken.
Mensen met klachten
De mensen die klachten ondervinden worden geadviseerd om zoveel mogelijk thuis te blijven en het uigaansleven te mijden.
Evenementen en theater
Evenementen in het hele land zullen afgelast worden. Ook theatervoorstellingen kunnen zoals het nu lijkt geen doorgang vinden. Theater Geert Teis heeft al op hun Facebookpagina laten weten dat alle theatervoorstellingen t/m 31 maart afgelast zijn.
Dit betekent ook dat de Renne expositie eind maart niet door zal gaan op die datum. Mede-organisator Pascal Bunk zegt dat de kans dat het evenement op een andere datum doorgaat nihil is omdat de sloop van de flat voor medio april gepland staat.














Na de oorlog konden de Poolse bevrijders niet terug naar huis: ‘Dat heeft veel pijn gedaan’
Veenkoloniaal Museum haalt bijzondere schilderijen uit de vergetelheid: ‘Dit kan op heel weinig plekken’
Snackbar Charlie keert na brand terug in een snackkar: ‘Op de eerste dag al gelijk druk’
Inwoners bezorgd over intimidatie en overlast in Julianapark: ‘Moet meer verlichting komen’
Stadskanaal in beeld voor landelijke Sinterklaasintocht 2027: ‘Is toch fantastisch’
Vliegveld Vledderveen vanwege de NAVO-top gesloten én beveiligd: ‘Voorkomen beter dan genezen’
Jonge voetballers laten hun talenten zien in Veendam
Parkstadhal Veendam heropend na verbouwing