Direct naar de inhoud.

Trainer Jeroen Wiegman van Nieuw-Buinen naar Wildervank

  • door:
  • op:
Jeroen Wiegman. | © vv Wildervank

WILDERVANK – De 28-jarige Jeroen Wiegman is komend seizoen de nieuwe trainer van VV Wildervank. Dat maakt de club zaterdagochtend bekend. Wiegman volgt daarmee Colin Steenge op.

Wiegman is op dit moment hoofdtrainer van Nieuw-Buinen en was eerder actief bij SPW. Ook is hij langere tijd betrokken geweest bij de voetbalactiviteiten van FC Groningen en de KNVB, waar hij voetbalclinics en kampen heeft begeleid.

Wildervank is blij met haar nieuwe trainer. ‘Wiegman is een enthousiaste en gedreven trainer die graag samenwerkt met spelers om het beste uit zichzelf en het team te halen. Met zijn achtergrond als docent lichamelijke opvoeding en zijn ervaring binnen het voetbal, brengt hij een goede mix van structuur en betrokkenheid mee,’ zo valt te lezen op de website van Wildervank.



-Meest gelezen artikel-

-advertenties-

NIJM Webdesign Stadskanaal