Direct naar de inhoud.

Oud-Veendam-trainer Leo Beenhakker overleden

  • door:
  • op:
Leo Beenhakker | © KNVB

VEENDAM – Voetbaltrainer Leo Beenhakker is op 82-jarige leeftijd overleden. De oer-Rotterdammer begon zijn loopbaan als hoofdtrainer in het betaalde voetbal bij SC Veendam.

Hij was vier jaar lang trainer aan de Langeleegte, van 1968 tot en met 1972. Later werd hij onder andere coach van Real Madrid Ajax en Feyenoord. Ook was hij twee periodes bondscoach, zo schrijft RTV Noord.

Beenhakker keek graag terug op zijn periode bij Veendam. ‘Het was een begin van een aardige carrière’, zei hij daar in 2007 over na zijn laatste wedstrijd als trainer van Feyenoord. Beenhakker zette destijds een punt achter zijn lange loopbaan in voetballerij.

Leo Beenhakker als trainer van SC Veendam | © Archief SC Veendam

Zeven dagen per week

Bij Veendam kreeg hij als 26-jarige trainer met een aantal goede voetballers te maken. Onder andere Henk Nienhuis, Jan Blijham en Jetse Pascal maakten deel uit van de selectie. Ook was hij in die tijd trainer van de A-junioren. Hij was zoals hij het zelf zei zeven dagen in de week op het voetbalveld te vinden in Veendam.



-Meest gelezen artikel-

-advertenties-

NIJM Webdesign Stadskanaal