
KLIJNDIJK/KAAPSTAD – Katja Stam en Raïsa Schoon hebben de finale van de Pro Beach Tour in Kaapstad verloren. Het Duitse duo Müller/Tillman was in twee sets te sterk: 17-21 en 23-25.
Katje Stam uit Klijndijk maakte een maand geleden haar entree na een langslepende blessure, maar in Kaapstad bleek dat de chemie met Schoon er nog steeds is. De lange Stam stond als vanouds kort op het net en wisten de bal geregeld met een goed block naar het zand te drukken, terwijl Schoon vanuit het achterveld de verdediging op haar schouders nam, schrijft RTV Drenthe.
Het duo zal vooral balen van de verloren tweede set, waarin ze een voorsprong van vier punten weggaven. Desalniettemin gaan ze met een goede vorm richting het WK in het Australische Adelaide, waar ze een wildcard voor kregen. Dat WK vindt plaats van 14 tot en met 23 november.












