Direct naar de inhoud.

SC Stadskanaal vindt opvolger voor vertrokken Gall: jeugdtrainer Theo Gennissen wordt hoofdtrainer

  • door:
  • op:
Theo Genissen wordt de nieuwe hoofdtrainer voor het eerste team van SC Stadskanaal | © SC Stadskanaal

STADSKANAAL – SC Stadskanaal heeft snel een opvolger gevonden voor Joop Gall, die eind dit seizoen vertrekt naar PKC’83 uit Groningen. Met ingang van volgend seizoen wordt Theo Gennissen de nieuwe hoofdtrainer van de club. Gennissen is de afgelopen vijf à zes jaar jeugdtrainer bij SC Stadskanaal.

Na het plotseling aangekondigde vertrek van Gall besloot het bestuur bewust intern te zoeken. ‘Na overleg is besloten om dicht bij huis te blijven’, meldt de club. Gennissen is geen onbekende voor de club. Hij trainde de afgelopen jaren diverse standaard jeugdteams, die onder zijn leiding allemaal progressie maakten en naar een hoger niveau gingen.

Omdat SC Stadskanaal met een zeer jong eerste elftal speelt, ziet het bestuur in Gennissen de juiste man om die lijn door te trekken. ‘We weten wat we aan elkaar hebben’, aldus de club.

Opvallend vertrek

Het vertrek van Gall zorgde eerder deze week voor de nodige verbazing bij SC Stadskanaal. De trainer en de club hadden al een mondelinge overeenkomst om samen verder te gaan, maar Gall besloot toch te vertrekken vanwege veranderende werkomstandigheden. Door nieuwe vergaderverplichtingen in Friesland werd de combinatie met zijn trainerschap in Stadskanaal volgens hem te lastig.

Technisch manager Erik van der Vlag liet weten dat Gall de club daarmee met een probleem opscheepte. Toch benadrukte het bestuur snel door te moeten. De rest van dit seizoen blijft Gall gewoon aan het roer staan bij het eerste elftal. SC Stadskanaal staat momenteel vijfde.

Lees ook:



-Meest gelezen artikel-

-advertenties-

NIJM Webdesign Stadskanaal