
- Dit evenement is voorbij.
Kerstwandeling PGS in Stadskanaal
De kerstwandeling 2025 van de PGS vindt dit jaar plaats op 19 december. Om 19 uur is de gezamenlijke start in de RK kerk aan de Poststraat. U bent welkom vanaf 18.30 uur. Dan worden de deelnemers in meerdere groepen verdeeld. Na een korte gezamenlijke start in het paleis van Herodes gaan de wandelaars vanuit de kerk op weg met een wandeling langs de lichtjes die de weg wijzen.
Tijdens de wandeling komen de wandelaars op meerdere plekken figuren uit het kerstverhaal tegen. Die nemen hen mee in het verhaal van de geboorte van Jezus.
De tocht eindigt op het plein voor de Poststraatkerk. Daar worden de groepen wandelaars opgewacht door de herbergier met een verassing. De tocht eindigt in de kerk waar zich de stal bevindt met Jozef en Maria. Daar voltrekt het wonder van kerst zich, Jezus is geboren.
Het projectkoor en de Krinkiebloazers (Crescendo) verzorgen de muzikale omlijsting van de wandeling.
Wij hopen u te zien op 19 december.












Geen theatervoorstelling mogelijk? Dan maken we een film!
Kerstdagen in de Veenkoloniën vooral buiten gevierd
Deze supermarkten zijn op Eerste en Tweede Kerstdag open
Weekendweer: winterse omstandigheden met kerst
Schansdorp in Wildervank en kerststal in Veendam winnaars lichtjesroute
Kerstprogrammering RTV1 zorgt voor extra lichtpuntje
De kerstboom voor de Grote Markt staat in Stadskanaal: ‘Ik wist meteen: dit moet ‘m worden!’
Ruim €3500 opgehaald met kerstbomenactie