Contact

RTV1 facebook profielRTV1 is de publieke streekomroep voor de gemeente Stadskanaal, Veendam en in de toekomst ook voor de gemeente Borger-Odoorn. De omroep wordt gedragen door vrijwillige medewerkers. RTV1 maakt en plaatst content die interessant is voor het Veenkoloniale gebied en Oost Drenthe en bereikt hiermee ruim 110.000 inwoners via

Radio en TV

Je kunt ons radiostation vinden in de ether op 105.3 FM, 106.2 FM  (Stadskanaal) en 106.9 FM (Veendam).

Schakel in op ons TV kanaal in de gemeente Stadskanaal via kanaal 42 van Ziggo of kanaal 1458 van KPN. Veendam kan inschakelen via kanaal 25 van SKV.

Radio en TV ontvangst in Groningen én Drenthe 

RTV1 kun je op de autoradio ontvangen via 105.3 FM (gemeente Stadskanaal en Zuidoost Groningen) en 106.2 en 106.9 FM (gemeente Veendam, Ommelanderwijk / Alteveer). In Borger-Odoorn hoor je RTV1 via 106.0 FM als raamprogramma bij RTV Borger-Odoorn.

Schakel in op ons TV kanaal in gemeente Stadskanaal en de gemeente Borger-Odoorn via kanaal 42 van Ziggo of kanaal 1458 van KPN / Telfort. Veendam kan inschakelen op kanaal 25 van SKV.

  • Het RTV1 televisiekanaal en het digitale radiokanaal via kabelaar Ziggo is naast de gemeenten Stadskanaal, Veendam en Borger-Odoorn ook te ontvangen in overige plaatsen in het Noorden. Van Emmen tot aan de Waddenzee en vanaf Smilde tot en met Delfzijl. Ook in de stad Groningen kun je ons ontvangen.
  • Reclame maken? Mail naar adverteren@rtveen.nl.

Postadres:
RTV1
Postbus 12
9500 AA Stadskanaal

Studio Stadskanaal
Geert Teisplein 2A
9501 VL Stadskanaal
Telefoon: 0599-615557
Telefonisch meestal bereikbaar tijdens uitzenduren.

Studio Veendam
Bedrijvencentrum Liberné
Cereslaan 2
9641 MJ Veendam
Telefoon: 0598-633097

Studio Borger-Odoorn
Mondkersheem
Anne de Vriesstraat 39
9571 AH 2e Exloërmond
Telefoon: 0599-238346

Email:
Algemeen: Info@rtveen.nl
Persberichten: redactie@rtveen.nl

Contact emailadressen :
Nieuwsredactie: redactie@rtveen.nl
Televisie/video: televisie@rtveen.nl
Sportredactie: sportredactie@rtveen.nl
Agendapunten: agenda@rtveen.nl
Kerkelijke redactie: bewogenhart@rtveen.nl
Muziek: muziek@rtveen.nl – Wilt u een cd pluggen? Stuur hem dan naar de bovenstaande postbus!
Techniek: techniek@rtveen.nl
Website: webmaster@rtveen.nl
Adverteren: adverteren@rtveen.nl
Community: community@rtveen.nl
Social Media: community@rtveen.nl

Persberichten graag aanleveren voorzien van een eigen foto.

Omroepbestuur
Algemeen: bestuur@rtveen.nl
H. Otter (voorzitter): voorzitter@rtveen.nl
R. Withaar (vice-voorzitter): voorzitter@rtveen.nl
A. van Boven (secretaris): secretaris@rtveen.nl
A. Folkers (penningmeester): penningmeester@rtveen.nl
D. Veen (lid)

Management Team
Webmaster – J. Wever (jesse@rtveen.nl)
Hoofdtechniek – M. Wilkens  (techniek@rtveen.nl )
Televisie coördinator – R. Breider (rutger@rtveen.nl)
Studiocoördinator – G.J. Kamst (gertjan@rtveen.nl)
Community Manager – C. van Aken (christiaanvanaken@rtveen.nl)
Hoofdredacteur – J. Venema (hoofdredacteur@rtveen.nl)
Programmaleider/coordinator radio – Robert van Erven

Redactie
Hoofdredacteur – Jan Venema
Redacteur – Ariënne Dozeman
Redacteur – Jelmer Wijnstra
Redacteur – Hielke Bosch
Redacteur – Marc Dol
Redacteur – Rutger Breider
Reporter – Alana Bosman
Reporter – Iwona Wieuioruka

Programma Bepalend Orgaan
Kunst en Cultuur – J.W. van de Kolk (voorzitter)
Zorg en welzijn – N. Levenga
Geestelijke stroming – W. Gelling
Werkgevers – H. Snell
Jongeren – J. van Broekhoven
Middenstand – A. Wagenaar
Werknemers – M. Wesseling
Onderwijs – R. Roossien
Minderheden – A. Pathuis
Sport en recreatie – Vacant
PBO contact: jwvandekolk@me.com

Radiomuziek

  • Vormgeving en muziek-format radio en kabelkrant: Martin Wilkens

Partners

  • RTV Noord – regionale omroep
  • RTV Borger-Odoorn – Lokale omroep
  • Peter Panneman – Persfotograaf Veendam
  • 112regioflits – 112 nieuws Kanaalstreek
  • ParkstadVeendam – Lokale Nieuwswebsite Veendam
  • Henk Drenth – Persfotograaf Veendam

Frequenties Radio Televisie Veenkoloniën 1 (RTV1)

Stadskanaal
TV Kanaal 42 (Ziggo)
TV Kanaal 1458 (KPN, Telfort en XS4ALL)
FM/radio 105.3 en 106.2 (Ether)
FM/radio 104.1 (kabel Ziggo – digitaal 916)

Veendam
TV Kanaal 25 (SKV)
TV Kanaal 1458 (KPN, Telfort en XS4ALL)
TV Kanaal 42 (Ziggo Woellust)
FM/radio 106.9 en 106.2 (Ether)
FM/radio 100.8 (Kabel SKV – digitaal (1)325)

Borger-Odoorn
TV Kanaal 42 (Ziggo) – FM/radio 106.0 (als raamprogramma)
TV Kanaal 1458 (KPN, Telfort en XS4ALL)