Contact

RTV1 facebook profielRTV1 is de publieke streekomroep voor de gemeente Stadskanaal, Veendam en in de toekomst ook voor de gemeente Borger-Odoorn. De omroep wordt gedragen door vrijwillige medewerkers. RTV1 maakt en plaatst content die interessant is voor het Veenkoloniale gebied en Oost Drenthe en bereikt hiermee ruim 110.000 inwoners via radio, internet en  televisie. Je kunt ons radiostation vinden in de ether op 105.3 FM (Stadskanaal en omgeving) en 106.9 FM (Veendam).
Schakel in op ons TV kanaal in de gemeente Stadskanaal via kanaal 41 van Ziggo of kanaal 1458 van KPN. Veendam kan inschakelen op kanaal 25 van SKV.

Via je mobiele (smart)telefoon kun je ons overal ontvangen, bijvoorbeeld via onze eigen RTV1 app (voor IOS en Android) of via de app van TuneIn Radio. RTV1 is partner van YouTube en heeft via dit platform ook een eigen filmkanaal: RTV1online.

RTV1 kun je op de autoradio ontvangen via 105.3 FM (gemeente Stadskanaal en Zuidoost Groningen) en 106.9 FM (gemeente Veendam en omgeving).
Schakel in op ons TV kanaal in gemeente Stadskanaal via kanaal 41 van Ziggo of kanaal 1458 van KPN / Telfort. Veendam kan inschakelen op kanaal 25 van SKV.

Postadres:
RTV1
Postbus 12
9500 AA Stadskanaal

Studio Stadskanaal
Geert Teisplein 2A
9501 VL Stadskanaal
Telefoon: 0599-615557
Telefonisch meestal bereikbaar tijdens uitzenduren.

Studio Veendam
Cereslaan 2, 9641 MJ Veendam
Telefoon 0598-633097.

Email:
Algemeen: Info@rtveen.nl .
Persberichten: redactie@rtveen.nl

Contact emailadressen :
Nieuwsredactie: redactie@rtveen.nl
Televisie/video: televisie@rtveen.nl
Sportredactie: sportredactie@rtveen.nl
Agendapunten: agenda@rtveen.nl
Kerkelijke redactie: bewogenhart@rtveen.nl
Persberichten graag aanleveren voorzien van een eigen foto.
Muziek: muziek@rtveen.nl – Wilt u een cd pluggen? Stuur hem dan naar de bovenstaande postbus!
Techniek: techniek@rtveen.nl
Website: webmaster@rtveen.nl
Adverteren: adverteren@rtveen.nl

Omroepbestuur
Algemeen: bestuur@rtveen.nl
T. Mooijman: (voorzitter) voorzitter@rtveen.nl
H. Otter (penningmeester) penningmeester@rtveen.nl
F. Spieard (Secretaris) secretaris@rtveen.nl
B.J. Brinkman (bestuurslid / omroepcoördinator) brinkman@rtveen.nl
S. Cinjee: (bestuurslid / omroepautomatisering) cinjee@rtveen.nl
J. Westerhof: (bestuurslid / notuliste) westerhof@rtveen.nl

Stafleden (MT)
Locatiebeheer Stadskanaal – A. Foekens
Locatiebeheer Veendam – J. Brongers
Video en Beeld (televisie) – A. Plat
Webmaster – J. Wever
Algemene techniek hardware – M. Wilkens
Vormgeving/muziek (radio) en programmaleider – A. Jeuring
Nieuws en redactie – B.J. Brinkman

Programma Bepalend Orgaan
Sport en recreatie – Dhr. Jaap Duit (voorzitter)
Zorg en welzijn – Dhr. H.J. Hoekman
Kerkgenootschappen – Dhr. M. Holwerda
Minderheden – Dhr. A. Pathuis
Werkgevers – Dhr. E. Bieze
Cultuur en Kunst – Mevr. B. Speelman
Jongeren – Dhr. J.v. Broekhoven
Middenstand – Dhr. J. Addens
Werknemers – Mevr. S. Vos
Onderwijs: Dhr. R. Roossien
PBO contact: jaapduit@ziggo.nl

 

Redactie en correspondenten (website en kabelkrant)

B.J.Brinkman ( hoofdredacteur@rtveen.nl )
Marc Dol
Janneke Westerhof
Jan Bresters
Boelo Lutgert
Wilma Swarts
Herman Alink
Ria Lubben
Henk Drenth (fotograaf)
Hilvert Huizing (fotograaf)
Marcel Remmelts (fotograaf)
Aat den Os (fotograaf)

Bronnen met toestemming:
RTV Noord – Provinciaal nieuws
Peter Panneman – (Nieuws en foto’s uit Veendam)
Ronny Wiekenkamp – 112 regioflits Kanaalstreek

 

Frequenties Radio Televisie Veenkoloniën 1 (RTV1)

Stadskanaal
TV Kanaal 41 (Ziggo)
TV Kanaal 1458 (KPN en XS4ALL)
FM 105.3 (Ether)
FM 104.1 (kabel Ziggo)

Veendam
TV Kanaal 25 (SKV) en 1458 (KPN)
FM 106.9 (Ether)
FM 100.8 (Kabel SKV – digitaal (1)325)

Borger-Odoorn
Geen radioverspreiding (meer)..