Contact

RTV1 facebook profielRTV1 is de publieke streekomroep voor de gemeente Stadskanaal, Veendam en in de toekomst ook voor de gemeente Borger-Odoorn. De omroep wordt gedragen door vrijwillige medewerkers. RTV1 maakt en plaatst content die interessant is voor het Veenkoloniale gebied en Oost Drenthe en bereikt hiermee ruim 110.000 inwoners via

Radio en TV

Je kunt ons radiostation vinden in de ether op 105.3 FM, 106.2 FM  (Stadskanaal) en 106.9 FM (Veendam).

Schakel in op ons TV kanaal in de gemeente Stadskanaal via kanaal 42 van Ziggo of kanaal 1458 van KPN. Veendam kan inschakelen via kanaal 25 van SKV.

Via je mobiele (smart)telefoon kun je ons overal ontvangen, bijvoorbeeld via onze eigen RTV1 app (voor IOS en Android) of via de app van TuneIn Radio. RTV1 is partner van YouTube en heeft via dit platform ook een eigen filmkanaal: RTV1online. Op Facebook zijn we natuurlijk ook te vinden: Facebook.com/RTVeen.

Radio en TV ontvangst in Groningen én Drenthe 

RTV1 kun je op de autoradio ontvangen via 105.3 FM (gemeente Stadskanaal en Zuidoost Groningen) en 106.2 en 106.9 FM (gemeente Veendam, Ommelanderwijk / Alteveer). In Borger-Odoorn hoor je RTV1 via 106.0 FM als raamprogramma bij RTV Borger-Odoorn.

Schakel in op ons TV kanaal in gemeente Stadskanaal en de gemeente Borger-Odoorn via kanaal 42 van Ziggo of kanaal 1458 van KPN / Telfort. Veendam kan inschakelen op kanaal 25 van SKV.

  • Het RTV1 televisiekanaal en het digitale radiokanaal via kabelaar Ziggo is naast de gemeenten Stadskanaal, Veendam en Borger-Odoorn ook te ontvangen in overige plaatsen in het Noorden. Van Emmen tot aan de Waddenzee en vanaf Smilde tot en met Delfzijl. Ook in de stad Groningen kun je ons ontvangen.
  • Reclame maken? Mail naar adverteren@rtveen.nl of hoofdredateur@rtveen.nl

Postadres:
RTV1
Postbus 12
9500 AA Stadskanaal

Studio Stadskanaal
Geert Teisplein 2A
9501 VL Stadskanaal
Telefoon: 0599-615557
Telefonisch meestal bereikbaar tijdens uitzenduren.

Studio Veendam
Cereslaan 2, 9641 MJ Veendam
Telefoon 0598-633097.

Email:
Algemeen: Info@rtveen.nl .
Persberichten: redactie@rtveen.nl

Contact emailadressen :
Nieuwsredactie: redactie@rtveen.nl
Televisie/video: televisie@rtveen.nl
Sportredactie: sportredactie@rtveen.nl
Agendapunten: agenda@rtveen.nl
Kerkelijke redactie: bewogenhart@rtveen.nl
Persberichten graag aanleveren voorzien van een eigen foto.
Muziek: muziek@rtveen.nl – Wilt u een cd pluggen? Stuur hem dan naar de bovenstaande postbus!
Techniek: techniek@rtveen.nl
Website: webmaster@rtveen.nl
Adverteren: adverteren@rtveen.nl

Omroepbestuur
Algemeen: bestuur@rtveen.nl
T. Mooijman: (voorzitter) voorzitter@rtveen.nl
H. Otter (penningmeester) penningmeester@rtveen.nl
F. Spieard (secr./ televisie) secretaris@rtveen.nl
B. J. Brinkman (lid / hoofdredactie) brinkman@rtveen.nl
S. Cinjee: (lid / automatisering) cinjee@rtveen.nl
J. Westerhof: (lid / notuliste) westerhof@rtveen.nl

Stafleden (MT)
Locatiebeheer Stadskanaal – A. Foekens
Locatiebeheer Veendam – J. Brongers
Programmaleider algemeen – J. M.de Jong ( jm@rtveen.nl )
Webmaster – J. Wever ( jesse@rtveen.nl )
Algemene techniek hardware – M. Wilkens  ( techniek@rtveen.nl )
Vormgeving/muziek (radio) – A. Jeuring ( arnold@rtveen.nl )
Nieuwsredactie – B.J. Brinkman (hoofdredacteur@rtveen.nl )

Programma Bepalend Orgaan
Sport en recreatie – Dhr. Jaap Duit (voorzitter)
Zorg en welzijn – Dhr. H.J. Hoekman
Kerkgenootschappen – Dhr. M. Holwerda
Minderheden – Dhr. A. Pathuis
Werkgevers – Dhr. E. Bieze
Cultuur en Kunst – Mevr. B. Speelman
Jongeren – Dhr. J.v. Broekhoven
Middenstand – Dhr. J. Addens
Werknemers – Mevr. S. Vos
Onderwijs: Dhr. R. Roossien
PBO contact: jaapduit@ziggo.nl

 

Redactie  (Website en kabelkrant / TekstTV)

B.J.Brinkman – Hoofdredacteur. E-mail: hoofdredacteur@rtveen.nl

  • Marc Dol
  • Janneke Westerhof
  • Boelo Lutgert
  • Hielke Bosch
  • Henk Drenth (fotograaf)
  • Hilvert Huizing (fotograaf)
  • Marcel Remmelts (fotograaf)
  • Aat den Os (fotograaf)

Partners

  • RTV Noord – regionale omroep
  • RTV Borger-Odoorn – Lokale omroep
  • Peter Panneman – Persfotograaf Veendam
  • 112regioflits – 112 nieuws Kanaalstreek
  • ParkstadVeendam – Lokale Nieuwswebsite Veendam

 

Frequenties Radio Televisie Veenkoloniën 1 (RTV1)

Stadskanaal
TV Kanaal 42 (Ziggo)
TV Kanaal 1458 (KPN, Telfort en XS4ALL)
FM/radio 105.3 en 106.2 (Ether)
FM/radio 104.1 (kabel Ziggo – digitaal 916)

Veendam
TV Kanaal 25 (SKV)
TV Kanaal 1458 (KPN, Telfort en XS4ALL)
TV Kanaal 42 (Ziggo Woellust)
FM/radio 106.9 en 106.2 (Ether)
FM/radio 100.8 (Kabel SKV – digitaal (1)325)

Borger-Odoorn
TV Kanaal 42 (Ziggo) – FM/radio 106.0 (als raamprogramma)
TV Kanaal 1458 (KPN, Telfort en XS4ALL)