STADSKANAAL – Vanwege het vervangen van de brugdekken van de Gasselterbrug in de provinciale weg N378 (Van Boekerenweg – Gasselterstraat) en over het Stadskanaal wordt de weg (en de brug) voor het verkeer afgesloten. De stremming is van donderdagochtend 8 maart tot donderdagmiddag 29 maart.
fietsbrug
De afsluiting betreft het weggedeelte tussen de rotonde met de aansluitingen Semsstraat en Handelsstraat en de aansluiting Semskade en Handelskade. Er komt een tijdelijke brug voor voetgangers en fietsverkeer. Het overige keer zal om moeten rijden. U dient rekening te houden met meer reistijd.
Kijken jullie wel naar typfouten is het middag duren of middag uren ???
Jij leest zelf niet goed. Er staat dat de stremming tot donderdagmiddag 29 maart gaat duren
Leren lezen wat er staat is een goed begin voor commentaar.
Leuk dat de omwonende mensen hier ook een brief over gekregen hebben.
Nee die moeten de borden zien staan en er maar genoegen mee nemen.
Beetje jammer overal worden we van op de hopgte gehouden met brieven maar juist zoiets waar dagelijk gebruik van gemaakt wordt door de bewoners van de kade word noet netjes een brief voor geschreven
Geukkig maar een kwartier omrijden. Goed geregeld Stadskanaal!
Ik hoop dat de Semskade niet als ideale SLUIPROUTE wordt ontdekt.