
VEENDAM – Eerder dit jaar stond het pand van de C&A in het ABC-complex in Veendam nog in de verhuur bij een makelaarsbedrijf. Maar door de gewijzigde marktomstandigheden heeft het filiaal van de C&A in Veendam besloten om toch de deuren open te houden. De winkel blijft dus gevestigd in het huidige pand in het centrum van Veendam.
Volgens Kim Boomsma (Communicatie Afdeling C&A) worden er regelmatig op basis van prestaties en markttrends beslissingen genomen om relevant te kunnen blijven voor de klanten. C&A heeft in Groningen naast Veendam ook vestigingen in Stadskanaal, Hoogezand en Groningen.
Makelaar Wouter Dijkstra is trots dat ze de C&A in Veendam op deze locatie hebben kunnen houden. Het is goed voor het aanbod winkels en voor de inwoners van Veendam dat zo’n grote partij heeft besloten in Veendam te blijven.












‘Grande dame van het Grunniger laid’ in Wildervank
Jonge voetballers laten hun talenten zien in Veendam
Oscar Bolsenbroek start met nieuw radioprogramma bij RTV1
Parkstadhal Veendam heropend na verbouwing
Historische scheepsportretten naar Veenkoloniaal Museum
Brand in woning Veendam
Ouders Kean blikken terug op indrukwekkende crowdfundingactie: ‘Het is heel onwerkelijk’
Stichting Summerfun viert 25-jarig jubileum met nieuwe initiatieven voor kinderen