
Overgang
Uitgangspunt van gemeente en zorgaanbieders is dat cliënten hun vertrouwde hulp kunnen behouden. Daarvoor kunnen medewerkers van TSN Thuiszorg solliciteren bij de nieuwe aanbieder van hun cliënt. De gemeente faciliteert cliënten en medewerkers bij dit traject, dat van start gaat op het moment dat het faillissement van TSN wordt uitgesproken. Cliënten worden volgende week nader geïnformeerd in een brief.
Bekend gezicht
Wethouder Frits Alberts is blij met de oplossing. “Voor onze inwoners die dit type ondersteuning ontvangen is continuïteit belangrijk. Daarom willen we dat de zorg probleemloos doorloopt, maar ook dat de ondersteuning geleverd wordt door een bekend gezicht. Daarvoor doen we ons uiterste best.”
Buurtzorg
Een aanbod van thuiszorgorganisatie Buurtzorg heeft de gemeente naast zich neergelegd. Alberts: “Buurtzorg vroeg een fors eenmalig transitiebedrag om de werkzaamheden van TSN Thuiszorg over te nemen. De huidige aanbieders vragen dat niet, en zijn ook bereid om cliënten en waar mogelijk medewerkers over te nemen.” Medewerkers behouden daarbij niet vanzelfsprekend dezelfde arbeidsvoorwaarden, maar inschaling en salaris vinden wel plaats op basis van de cao voor Verpleeg- en Verzorgingshuizen en Thuiszorg.












Modelautobeurs in Valthermond: ‘Het is gewoon verslavend!’
Opening Trails of Hope in Borger: ‘Veel mensen weten niet dat Borger door de Polen is bevrijd’
Inwoners Borger denken mee over toerismebeleid: ‘Sneller in Stadskanaal dan dat je hier parkeerplek vindt’
Dynamictennis: snel, uitdagend en geliefd in Borger-Odoorn
Tot hoofdpijn leidend orgel in Odoorn wordt na 126 jaar eindelijk aangepakt
Buitenzwembaden kampen met tekort aan toezichthouders en zwemonderwijzers: ‘Het is huilen met de pet op’
Oscar Bolsenbroek start met nieuw radioprogramma bij RTV1
Waar een klein dorp groot in is: In Drouwenerveen doet het halve dorp mee aan de pubquiz