Postzegelvereniging ‘De Kanaalstreek’ hield gisteren voor de dertiende keer een jaarlijkse ruilbeurs. “De grootste van Noordoost Nederland”, zegt voorzitter Kraaibeek, aangenaam verrast door ons bezoek, in de RTVS microfoon. Het was in ieder geval, net als vorig jaar, weer de gezelligste beurs.
Ruim 200 bezoekers zijn zaterdag een bezoekje wezen brengen in ‘De Eendracht’ aan (hoe toepasselijk) de Poststraat in Stadskanaal. Hier wordt de ruilbeurs jaarlijks georganiseerd door de postzegelvereniging. Voor veel verzamelaars was deze beurs wederom een mooie gelegenheid om onderling te ruilen, kopen of te verkopen. Behalve postzegels waren er ook muntenverzamelaars en verzamelaars van oude poststukken. Behalve amateurs kwamen er ook semi-handelaren (met een stand) naar de Knoalster ruilbeurs. Onder hen, voor het eerst, ook vier handelaren in oude ansichtkaarten.
Postzegelvereniging ‘De Kanaalstreek’ prijst zich momenteel gelukkig met 155 leden uit Stadskanaal en de omgeving. De vereniging is opgericht in 1975 en houdt geregeld bijeenkomsten.
[youtube id=”MS5Pbk2Vl30″ width=”600″ height=”350″]













Wanneer gaat kiosk Poggestee in Stadskanaal weer open? ‘Bel iedere maand hoe het staat’
Na de oorlog konden de Poolse bevrijders niet terug naar huis: ‘Dat heeft veel pijn gedaan’
Snackbar Charlie keert na brand terug in een snackkar: ‘Op de eerste dag al gelijk druk’
Inwoners bezorgd over intimidatie en overlast in Julianapark: ‘Moet meer verlichting komen’
Stadskanaal in beeld voor landelijke Sinterklaasintocht 2027: ‘Is toch fantastisch’
Vliegveld Vledderveen vanwege de NAVO-top gesloten én beveiligd: ‘Voorkomen beter dan genezen’
Bridgeclub Stadskanaal viert 75-jarig jubileum: ‘Een investering in je oude dag’
Speaker Harm Noor wordt bij afscheid ‘wat nat achter de bril’