
STADSKANAAL – Alle zeventig winkels van Kijkshop gaan niet meer open. Ongeveer vierhonderd medewerkers komen hierdoor op straat te staan. Al jaren kampt de winkelketen met zware verliezen. De Zweedse eigenaar The One vraagt vandaag, 23 januari, het faillissement aan bij de rechter.
Eerder al in maart 2017 was de Kijkshop begonnen met een nieuw onlinewinkelconcept, hierbij werden al twintig winkels gesloten. De vestigingen in Stadskanaal, Winschoten en Groningen ontsprongen toen nog de dans.
De omvorming blijkt nu echter niet voldoende om de overgebleven winkels te redden en zijn alsnog alle filialen gesloten. Investeerder Björn Serving, die zichzelf ‘The One from Sweden’ noemt geeft aan dat de gevolgen voor de medewerkers “erg ongelukkig” zijn.
Volgens de woordvoerder van The One is het aan de curator om te kijken of een eventuele verkoop of doorstart mogelijk is. In het belang van verkoop van de inboedel kan deze besluiten dat al dan niet de winkels tijdelijk weer opengaan.










Wanneer gaat kiosk Poggestee in Stadskanaal weer open? ‘Bel iedere maand hoe het staat’
Na de oorlog konden de Poolse bevrijders niet terug naar huis: ‘Dat heeft veel pijn gedaan’
Snackbar Charlie keert na brand terug in een snackkar: ‘Op de eerste dag al gelijk druk’
Inwoners bezorgd over intimidatie en overlast in Julianapark: ‘Moet meer verlichting komen’
Stadskanaal in beeld voor landelijke Sinterklaasintocht 2027: ‘Is toch fantastisch’
Vliegveld Vledderveen vanwege de NAVO-top gesloten én beveiligd: ‘Voorkomen beter dan genezen’
Bridgeclub Stadskanaal viert 75-jarig jubileum: ‘Een investering in je oude dag’
Speaker Harm Noor wordt bij afscheid ‘wat nat achter de bril’