
STADSKANAAL – (video) – De Gasselterbrug in Stadskanaal is al enige tijd voor al het verkeer afgesloten. Gemeentebelangen Stadskanaal krijgt nu van omwonenden signalen dat zware vrachtwagens (zelfs met gevaarlijke stoffen) deze stremming ontwijken door over de smalle Semskade te rijden.
Bijna ongeluk
Erik Bieze: “Gezien de smalle weg met aan de ene kan de dicht aanliggende bebouwing en aan de andere kant het kanaal is dit volgens ons onverantwoord. Zeker gezien het feit dat hier ook vaak ouderen en kinderen fietsen. Daarnaast staat er aan de Handelsstraat vlak bij een bocht een verkeershek midden op het fietspad met daaraan uitstekende bewegwijzeringsborden die ‘s-avonds en ’s -nachts ook nog eens niet verlicht zijn. Hierdoor zijn, volgens buurtbewoners, al enkele bijna-ongelukken gebeurd”.
Gemeentebelangen Stadskanaal
Bewoners hebben beide zaken bij de gemeente gemeld en om controle en handhaving gevraagd. “Die verwees in eerste instantie door naar de provincie”, aldus Bieze. “Als Gemeente Belangen Stadskanaal streven wij er al jaren naar om korte lijnen te creëren tussen burger en de gemeente en kan het niet zo zijn dat een burger contact moet opnemen met de provincie omtrent gevaarlijke situaties in zijn of haar gemeente”.
In het telefonisch gesprek gaf de gemeente dit ook toe. Inmiddels is er een interne mail verstuurd naar desbetreffende medewerker met het verzoek deze melding door te geven aan de provincie.
Beeldverslag:













Erik en Ineke Bieze gaan met pijn in het hart uit elkaar in Knoalster raad
Startsein gegeven voor aanpak beruchte kruising Wildervank: ‘Halen snelheid eruit’
Deze week in de podcast Verkiezingen in de Veenkoloniën: De gemeente moet beter gaan communiceren met haar inwoners
Erik Bieze opnieuw lijsttrekker Gemeentebelangen Stadskanaal
Smileys voor een veilig verkeer in Borger-Odoorn: ‘Het gaat vooral om het gedrag’
Janny Hofsteenge beoogd lijsttrekker VVD Borger-Odoorn
‘Vanaf het dak tot en met de riolering is het helemaal niks’
Quiz over regels verkeersstraat Stadskanaal