
VEENDAM – Een VW Golf die inmiddels al zeven maanden op een parkeerplaats bij Zorggroep Meander aan de Kaap de Goede Hoop in Veendam met enkele beschadigingen staat geparkeerd zorgt nog steeds voor enige mysterie. De auto is van bouwjaar 1999 en de APK is sinds 2 mei 2020 verstreken.
De politie heeft inmiddels verschillende meldingen ontvangen, en probeert de eigenaar te traceren, maar weet gelijktijdig te melden verder `niet veel te kunnen`. Een woordvoerder van Zorggroep Meander weet ook dat al geruime tijd een auto geparkeerd staat op de parkeerplaats. `Daarom hebben we geprobeerd uit te zoeken van wie de auto is. We sporen diegene aan om de auto zo snel mogelijk te verplaatsen. We zijn er dus mee bezig`.
Zo’n mysterie is het niet. Politie kan via kenteken eigenaar traceren. Doordat de auto op een privé parkeerplaats staat kunnen zij niets betekenen.
Meander geeft aan dat zij de eigenaar aan sporen de auto weg te halen.
Eigenaar is dan in mijn ogen bekend.
Mysterie opgelost toch?
Gewoon weg laten slepen door de politie.
Meld de eigenaar mijn inziens zich vanzelf.
Zo niet volgt sloop. na ? dagen.
Als het zó simpel was zouden ze dat wel doen Sandra . Het gaat waarschijnlijk om een gestolen auto met andere kentekenplaten erop
Die wordt klaargezet om een overval of inbraak te plegen.
Politie bellen