
STADSKANAAL – De zogenoemde ‘CannaStemBus’ deed in hun tour van dit weekend ook Stadskanaal en Pekela aan. “De bus reist tot 17 maart door heel Nederland om zo veel mogelijk cannabisconsumenten naar de stembus te krijgen.” zo staat op hun website te lezen.
Maar hun bezoek aan Stadskanaal liep niet zonder slag of stoot. Allereerst raakte de chauffeur van de bus onwel en moest per ambulance naar het ziekenhuis gebracht worden voor onderzoek. Daarnaast stond recht tegenover de speciale stembus een groep evangelisten die de inzittenden van de stembus ‘naar de hel wensten’ zo is op de speciale livestream (zie hieronder) te horen.
Rotgat
De bus stond geparkeerd op de Oude Markt, vlakbij de oude VOS-locatie die ondertussen gesloopt is en nu braak ligt. Dat de locatie niet perfect was werd al snel in de bus benoemd: ‘We staan hier niet op het mooiste plein van Nederland kan ik je melden’ aldus journalist Steven Kompier die als gast in de bus aanwezig was. ‘Om niet te zeggen, we staan hier eigenlijk in een rotgat’, vervolgde hij.
Wiz – Art
Erik, van coffeeshop Wiz-Art Stadskanaal, nam ook plaats in de bus om te vertellen over hun coffeeshop. Zie voor het gehele interview met hem, de livestream hieronder (vanaf 5:26:00).











Vliegveld Vledderveen vanwege de NAVO-top gesloten én beveiligd: ‘Voorkomen beter dan genezen’
Bridgeclub Stadskanaal viert 75-jarig jubileum: ‘Een investering in je oude dag’
Speaker Harm Noor wordt bij afscheid ‘wat nat achter de bril’
Opruimactie in Maarsstee: ‘Dit doet de saamhorigheid goed’
RedWednesday: De Lichtbron in Stadskanaal kleurt felrood
Seksuele uitbuiting in de regio: Oost-Groninger Vrouwen deelt aangrijpend verhaal
Man (31) uit Nieuw-Buinen ernstig gewond bij ongeluk in Groningen
Brandweer Stadskanaal rukt uit naar sporthal De Spont