Klappen voor de kunst start na alle coronamaatregelen komende zaterdag weer op met een optreden van Carolien Fels in Odeon Cultuurhuis. Tot en met eind augustus is er elke zaterdagavond een concert van een lokale artiest.
Leon Moorman gaf met zijn gitarist Christof Bauwens afgelopen zaterdag alvast een voorproefje van Klappen voor de kunst Carolien Fels uit Valtharmond zal komende zaterdag samen met haar band een optreden verzorgen. Ook Funny Valentine, Gerhardt Heusinkveld, Mark Harms en Mathijs Zuidema treden ieder een zaterdagavond op in het cultuurhuis.

Tickets kunnen gereserveerd worden via de site van Odeon. Daarnaast zet de organisatie bij veel belangstelling een livestream op zodat zoveel mogelijk mensen kunnen genieten van de optredens in het cultuurhuis.












Radio Continu-dj neemt live op zender ontslag uit onvrede over playlist: ‘Nauwelijks nog piratenmuziek’
Mega Piraten Festijn Borger voor de derde keer uitgesteld
Muziekprijs Grunny 2021 voor Knoalster multi-talent Jeroen Russchen
Muziek in centrum Stadskanaal tijdens Muziekaal Stadskanaal
Eindelijk weer een ouderenmiddag in Veendam
Open dag bij Muziek-, Dans en Theaterschool Veendam
VanSlag gaat weer open met de Leif de Leeuw Band
Ook in september straatmuziek in Centrum Veendam