
Naast de gebruikelijke informatiekramen zijn er de hele dag door activiteiten waar je als bezoeker actief aan kunt meedoen, bijvoorbeeld met het sport- en beweegplein of een workshop van kunstwerkplaats de Pauw.
Muziek en RTV1 live
Op muzikaal gebied valt er ook veel te genieten. Zo wordt het ochtendprogramma ingevuld door streekomroep RTV1 – tevens live uitzending – terwijl in de middag lokale muziekverenigingen – Crescendo, Knoalster Mix en de Noszelie Singers – een optreden verzorgen.
Het Leer en Doe festival vindt plaats op het Raadhuisplein in Stadskanaal en duurt van 10.00 tot 16.00 uur. Voor meer informatie kan men terecht bij het Vrijwilligers Informatie Punt (VIP!) van Welstad, Gandhiplein 5 in Stadskanaal.












Radio Continu-dj neemt live op zender ontslag uit onvrede over playlist: ‘Nauwelijks nog piratenmuziek’
Veendam gaat weer los tijdens ‘Vrienden van het Sportplein’ festival
Boerenrockfestival weer klaar voor festival nu de regels versoepelen
Mega Piraten Festijn Borger voor de derde keer uitgesteld
Muziekprijs Grunny 2021 voor Knoalster multi-talent Jeroen Russchen
Muziek in centrum Stadskanaal tijdens Muziekaal Stadskanaal
Eindelijk weer een ouderenmiddag in Veendam
Open dag bij Muziek-, Dans en Theaterschool Veendam