
STADSKANAAL – Ook dit nieuwe schooljaar is Kunstenschool ZG weer begonnen met de lessen Muziek, Dans en Theater. Leerlingen die reeds lessen volgen, zijn al vol enthousiasme gestart. Nieuwe leerlingen zijn uiteraard van harte welkom. Om een ieder de kans te geven kennis te maken met het mooie aanbod zijn er van 9 september tot en met 13 september gratis proeflessen.
Muziek
Al vanaf twee jaar kunnen kinderen meedoen met Muziek voor Peuters. Voor de oudere kinderen is er Muziek voor Kleuters en De Muziekwerkplaats. Leuke en leerzame cursussen waar een goede muzikale basis wordt gelegd. Op de locaties Stadskanaal, Ter Apel, Vlagtwedde en Onstwedde zijn diverse proeflessen.
Dans
Hou je van bewegen op eigentijdse muziek? Kom dan eens langs bij ballet 4+ en streetdance 6+. De lessen zijn op meerdere dagen in Stadskanaal en Ter Apel. Voor de jongsten is er kinderdans 3,5+ in Stadskanaal. De lessen worden gegeven door jonge enthousiaste docentes die voor veel dansplezier zorgen.
Jeugdtheater
Kinderen die van toneel, zang en dans houden en zich willen ontwikkelen in spel en drama, maar ook willen leren hoe je op een toneel staat kunnen terecht bij jeugdtheater. Er zijn twee groepen op de maandag in Stadskanaal (7+ en 12+). Kom vooral eens gratis meedoen en ervaar hoe gaaf theater is.
Op de basisscholen in de gemeentes Stadskanaal en Westerwolde zijn inmiddels aan de leerlingen ook flyers uitgedeeld met het aanbod van Kunstenschool ZG.
Alle informatie is tevens te vinden op: www.kunstenschoolzg.nl












Na Stadskanaal schildert kunstenaar Michel Velt nieuw kunstwerk in Veendam
Biggetjes knuffelen in Theater Geert Teis
Theater Geert Teis hangt alle ramen vol posters: ‘Onze opening mag niet ongemerkt voorbij gaan’
Yolande uit Exloo deed mee aan Project Rembrandt: ‘Het is eigenlijk niks voor mij’
Theater vanBeresteyn Veendam gaat zaterdag open: ‘Bittere noodzaak’
Geen theatervoorstelling mogelijk? Dan maken we een film!
Eva Heijne beschilderde piano voor Top 2000 ‘Ik wist niet dat het zo groot in beeld kwam’
Philipshal bedekt onder portretten van Knoalsters: ‘We willen kunst bij de mensen brengen’