
VEENDAM – De enige erotische massagesalon binnen de gemeente Veendam ‘De Massagerie’ in Zuidwending heropent 29 februari 2020 haar deuren. Diverse bronnen melden en bevestigen dit.
Inmiddels wordt de heropening ook op de grote reclamezuil aan de Geert Veenhuizenweg in Veendam bekend gemaakt.
Op 15 november 2016 werd ‘De Massagerie’ door de rechtbank in Noord-Nederland failliet verklaard. De eigenaar van ‘De Massagerie’ verklaarde na het faillissement met een doorstart terug te komen. Vanwege de kerstvakantie is de eigenaar niet voor commentaar bereikbaar.
(Peter Panneman)
Jess. Beter dat i weer open gaat ben al weer helemaal blij. Nou toppers ik kom snel in febuarie 👍
Heerlijk dat het weer open gaat altijd mooie meiden daar Hoop dat het weer als van ouds gezellig woord 🤪
Nou zeker leuk dat het open gaat ik woon aan de overkant das lekker dichtbij leuke tijden gehad en hoorde dat alles verbouwd gaat worden en de tuin en zwembad gaat ook open nou Ik zeg kan niet wachten
Nou heren het is zover de massagerie gaat weer open. Deze keer met de leukste meiden uit de regio noord Ik heb er zelf veel zin in dat het weer open gaat al buurman was ik er graag Tot zien. 👍
Ja! en de carnavalvereniging gaat als eerste binnen!!
ja was altijd super gezellig