Programmering RTV1

Maandag

00.00 – 18.00 De beste muziekmix op 1 – Hits & classics
18.00 – 19.00 RTV Actueel – Theo Mooijman
19.00 – 22.00 De beste muziekmix op 1 – hits & classics
22.00 – 00.00 Nachtwacht – Mood muziek

Aangepaste programmering tijdens raadsvergaderingen:

18.00 – 19.30 RTV Actueel
19.30 – 23.00 Raadsvergadering Stadskanaal/Veendam
23.00 – 00.00 Nachtwacht

Dinsdag

00.00 – 18.00 De beste muziekmix op 1 – Hits & Classics
18.00 – 19.00 RTV Actueel
19.00 – 20.00 Pophistorie
20.00 – 21.00 Standing At The Crossroads Bert Visscher
21.00 – 22.00 Van de bovenste plank – Jan Hut
22.00 – 23.00 Toezeboudel – Gerard Lunshof
23.00 – 00.00 Nachtwacht – Mood muziek

Woensdag

00.00 – 18.00 De beste muziekmix op 1 – Hits & Classics
18.00 – 19.00 RTV Actueel – Herman Alink & Wilma Swarts
19.00 – 20.00 Veenkoloniën iets ouder – Wilma Swarts & Herman Alink
20.00 – 21.00 50+

  • 50+ Jazz (week 1) – Rein de Graaf
    De beroemste jazz pianist van Nederland presenteert zijn favoriete jazzmuziek.
  • Travellin’ the world (week 2) – Theo Mooijman
    De gehele wereld wordt muzikaal afgereisd.
  • Beatles Forever (week 3)  – Theo Mooijman & Obbe van der Wal
    Het gehele ouvre van de Fab Four wordt in 10 cycli van gem. 25 uitzendingen belicht.
  • 50+ (week 4) – Theo Mooijman
    Per maand wisselende programma’s: Country, Chansons, Schlagers, Back2Back, In onze taal en Instrumentaal
  • 50+ special deel 1 (week 5) (van 20.00 – 21.00) – Theo Mooijman & Miriam Nooi
    De muzikale carriere van een bekende Nederlandse artiest! Samenstelling: Fred Ootjers

21.00 – 22.00

  • Pretletters (week 1) – George Flapper & Wim Dussel
  • Plat op 1 (overige weken) – Nelleke Buzeman

22.00 – 23.00 50+

  • The Bewitching Dame Shirley (week 1) – Theo Mooijman
    Alle albums van Shirley Bassey worden in 70 afleveringen gepresenteerd ivm haar 80e verjaardag op 8 Januari 2017.
  • Buddy and the Hollies (week 2) – Theo Mooijman
  • 50+ Top albums (week 3) – Obbe van der Wal & Theo Mooijman
    Een album van een top-artiest wordt geheel gedraaid en besproken
  • A date with Elvis (week 4) – Theo Mooijman & Aron Borgh
    Alle albums van Elvis Presley behandeld
  • 50+ special deel 2 (week 5) (van 22.00 – 23.00) – Theo Mooijman & Miriam Nooi
    De muzikale carrière van een bekende Nederlandse artiest! Samenstelling: Fred Ootjers

23.00 – 00.00 Nachtwacht – Mood muziek

Donderdag

00.00 – 18.00 De beste muziekmix op 1 – Hits & Classics
18.00 – 19.00 RTV Actueel – Jan Bresters
19.00 – 21.00 De Muzikale Stampot – Bert Stam
21.00 – 22.00 Best Of The Eighties
22.00 – 00.00 Nachtwacht – Mood muziek

Vrijdag

00.00 – 18.00 De beste muziekmix op 1 – Hits & Classics
18.00 – 19.00 RTV Actueel – Jan Bresters, Bertjan Brinkman
19.00 – 20.00

  • Back in TimeBertjan Brinkman
  • Rond de tafel – Discussieprogramma met diverse gasten (1 keer per maand)

20.00 – 22.00 Soul & Discoshow – nonstop classics
22.00 – 00.00 Nachtwacht – Mood muziek

Zaterdag

00.00 – 10.00 De beste muziekmix op 1 – Hits & Classics
10.00 – 12.00 RTV Actueel op zaterdag – Nelleke Buzeman/Johan Orsel/Arnold Jeuring
12.00 – 14.00 Prettig Weekend – Louis Carpaijs
14.00 – 15.00 Peter’s vrolijk uurtje – Peter Groenewold
15.00 – 17.00 Het Muziekmuseum – Gertjan de Vries
17.00 – 19.00 Echt Erik – Erik Glazenburg
19.00 – 20.00 Preview – nonstop nieuwe releases
20.00 – 21.00 Dancetrax – Arnold Jeuring
21.00 – 22.00 Dancetrax in the mix
22.00 – 00.00 Fox Nightlife – Rechtstreek vanuit Stapotheek Fox

Zondag

00.00 – 01.00 Fox Nightlife – Live clubmuziek
01.00 – 06.00 Eighties Night – Nonstop de grootste hits uit de jaren 80
06.00 – 07.50 Rejoice FM – Gospel hits
07.50 – 08.50 Gain end of zwet – Wim Zeeman
08.50 – 09.00 Overweging Pastor Maas Stoffer
09.00 – 09.30 Kerk in beweging
09.30 – 11.00 Kerkdienst
11.00 – 12.00 Het Bewogen Hart – Wim Gelling, Elwin Wubs en Jan Pietersen
12.00 – 13.00 Muziekpalet – Evert de Jong
13.00 – 14.00 Blueprint – Thomas Kaldijk

  • Blueprint live (ongeveer 10 keer per jaar) van 13.00 tot 15.00

14.00 – 15.00 Back to the 60’s & 70’s – Bert Stam
15.00 – 17.00 De Vliegende Schijven – Sander Cinjee
17.00 – 18.00 Die Deutsche Schlagerstunde – Anneke Uildriks
18.00 – 20.00 Vinyl Express – Emmo Spieard
20.00 – 00.00 Lucky Joe’s Gouden Uren – Joseph Plat