Programmering TV

Maandag:

03.00 – 19.00 Kabelkrant – Het streeknieuws uit de veenkoloniën.
19.00 – 19.15 1 op Maandag – Angelique Smid & Cynthia Vos (wekelijkse wisseling) presenteren u het nieuws uit de veenkoloniën.
19.15 – 19.30 De Veenrijder – Onze auto rijd door bekende en onbekende dorpjes.
19.30 – 20.00 Kabelkrant – In afwachting van de herhaling op het hele uur tot 03.00 uur.

Dinsdag:

03.00 – 19.00 Kabelkrant – Het streeknieuws uit de veenkoloniën.
19.00 – 19.10 Muziekarchief – Muziek uit 1 op Vrijdag
19.10 – 19.20 Het Randgesprek – Gertjan gaat in gesprek met een veenkoloniaal met een bijzonder verhaal.
19.20 – 20.00 Kabelkrant – In afwachting van de herhaling op het hele uur tot 03.00 uur.

Woensdag:

03.00 – 19.30 Kabelkrant – Het streeknieuws uit de veenkoloniën.
19.30 – 19.45 Op Pad – Alex Bos gaat regelmatig “Op Pad” naar bekende en onbekende plekjes in de Veenkoloniën.
19.45 – 20.00 Streekmuziek – Streekmuziek in het Drents en Gronings.
Ieder uur herhaling tot 03.00u

Donderdag:

03.00 – 19.00 Kabelkrant – Het streeknieuws uit de veenkoloniën.
19.00 – 19.25 JouwTV – Wat gebeurt er in jouw wijk? Laat het zien in JouwTV
19.25 – 19.35 JoeTjoep – Youtube maar dan op z’n Drents en Gronings.
19.35 – 20.00 Kabelkrant – In afwachting van de herhaling op het hele uur tot 03.00 uur.

Vrijdag:

00.00 – 19.00 Kabelkrant – Het streeknieuws uit de veenkoloniën.
19.00 – 20.30 1 op Vrijdag – De wekelijkse live talkshow met Jeroen & Gea, Peter met het weer, Hielke met de social media en René met het laatste nieuws.
20.30 – 21.00 Kabelkrant – Het streeknieuws uit de veenkoloniën.
De herhaling start om 21.30 & 23.00uur.

Zaterdag:

19.00 – 19.30 Stevens’ Podiumgasten – Een programma van Jeroen Stevens
19.30 – 20.00 Kabelkrant – In afwachting van de herhaling op het hele uur tot 03.00uur.

Zondag:

03.00 – 12.00 Kabelkrant – Het streeknieuws uit de veenkoloniën.
12.00 – 13.00 Het Bewogen Hart – Religieuze muziek op zondagmiddag.
13.00 – 14.00 Kabelkrant – Het streeknieuws uit de veenkoloniën.
14.00 – 15.00 Blueprint – Roots muziek met hart en ziel uit heden en verleden
15.00 – 16.00 Muziek op 1 – Muzikale clips samengesteld door Gertjan
16.00 – 19.00 Kabelkrant – Het streeknieuws uit de veenkoloniën.
19.00 – 20.00 Het Artiesten Festival – Stichting Lucky Joe is de stichting ter promotie van bekend & onbekend talent.
20.00 – 21.00 Muziek van eigen bodem – Dit is het muziekuurtje voor de Nederlandstalige muziek liefhebbers.
Elke 2 uur herhalingen tot 03.00u