
BUINEN – Afgelopen nacht vond een tragisch ongeluk plaats in Stadskanaal. Hierbij overleden twee spelers van het eerste elftal van v.v. Buinen en raakten er twee zwaargewond. Dit is een zware klap voor Buinen en Borger, waar de spelers vandaan komen.
Meteen na het ongeval zijn medespelers, ouders en vrienden opgevangen in de kantine van de voetbalvereniging. Daarbij waren burgemeester Jan Seton, politie en slachtofferhulp aanwezig.
Burgemeester Seton
“Ik heb in Stadskanaal en in de kantine in Buinen de verslagenheid gezien en gevoeld. Een hechte vriendengroep waar twee mensen zomaar uit worden weggerukt, en de andere twee in kritieke toestand in het ziekenhuis liggen, dat is niet te bevatten. Wij doen er als gemeente alles aan om de betrokkenen in deze bizarre omstandigheden te ondersteunen”, zegt burgemeester Seton.
Momenteel vindt in het gemeentehuis overleg plaats met onder meer gemeente, GGD, het Sociale Team en communicatie. Er is nauwe afstemming met het bestuur van de voetbalvereniging in Buinen.

















Herdenking dodelijk ongeluk N34: ‘Als mensen hard blijven rijden, kan dit blijven gebeuren’
Borger-Odoorn schiet overvol Ter Apel te hulp met 100 bedden in 2e Exloërmond
Borger-Odoorn plant appelbomen bij tien basisscholen na idee kinderraad
Gelekt adviesrapport Borger-Odoorn valt niet goed bij eventuele oppositie
Drie miljoen voor omwonenden windpark in Borger-Odoorn
Politieke partijen uit Borger-Odoorn slaan met inzamelingsactie handen ineen voor Oekraïne
Borger-Odoorn zet volgende stap om statushouders op te vangen in Valthermond
Borger-Odoorn trapt verkiezingscampagne af met invullen stemwijzer